Biatlonové šílenství vypukne v březnu na Vysočině

ubytování na vysočině

Biatlon je v Česku jedním z nejpopulárnějších sportů, za což rozhodně můžeme děkovat především našim úspěšným biatlonistům v čele s Gábinou Soukalovou. Za vysokou popularitu sportu je určitě částečně zodpovědný i fakt, že se světové biatlonové závody jezdí také u nás v Česku, konkrétně v Novém Městě na Moravě na Vysočině.

Jste-li sportovními fanoušky, určitě se na Vysočinu vydejte. Od 2. do 5. března 2023 se v Novém Městě na Moravě pojede Světový pohár v biatlonu. Budete tam tedy moct sledovat hvězdy světového formátu.

Potřebujete lístky a ubytování

Jistě dobře víte, že každý světový pohár se jede od čtvrtka do neděle. Můžete si zakoupit permanentku na všechny tyto dny, nebo třeba jen na jeden či na dva. Máte-li to blízko, možná rádi přijedete jen na otočku. Ze vzdálenějších koutů republiky je však lepší si najít ubytování na Vysočině a trochu se tu pozdržet. I kdybyste chtěli jít fandit na biatlon jen jeden den, ten druhý si zde zábavu jistě najdete. Podívejte se však také na dostupné lístky na biatlon, na některé závody už jsou téměř vyprodané. Na druhou stranu, možná něco seženete i na poslední chvíli od lidí, co budou lístky přeprodávat, protože je nevyužijí.

Kde jinde se ubytovat než přímo v NMNM?

Ideální je, když se podíváte přímo na hotely a zimní pobyty v Novém Městě na Moravě. Pak jen dojdete pěšky, Vysočina Arena se nachází asi 2 km od centra města. Zájem o ubytování v období biatlonu však bývá velký a teď už je možná skoro pozdě něco hledat.

Organizátoři ovšem mají dobře zvládnutá parkoviště, parkovacích míst je dostatek, možností je tedy i ubytování v některé z okolních vesnic. Žďárské vrchy jsou překrásné, dovolená na Vysočině vás rozhodně nadchne. Spojte návštěvu biatlonového závodu s víkendovým pobytem, rezervujte si ubytování na Hotel.cz a poznejte další krásný kus naší republiky.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..