Fotogalerie

Fotogalerie – hrady, zámky, výlety

V naší fotogalerii najdete fotky z výletů po České republice, fotografie ubytování, výletů v okolí daného ubytování a další zajímavosti. Fotogalerie hrady, zámky, výlety je tu pro vás a pro vaši lepší představu vysněné dovolené v ČR. Všechny fotografie jsou autorským dílem bez možnosti kopírování pro jiná online media.

Hrad Loket, jezero Michal, Rozhledna Goethova vyhlídka a ubytování Hunting Lodge

Co takhle zajet si na hrad Loket, vykoupat se v jezeře Michal, zajít třeba na rozhlednu s názvem Goethova vyhlídka a projít si stezku strašidel a ubytovat se v příjemném hotýlku uprostřed Slavkovského lesa? Připravili jsme pro vás fotografie právě z těchto míst.

Foto zde - Hrad Loket a okolí

Foto zde - Ubytování Hunting Lodge
Foto zde - Jezero Michal
Foto zde - Goethova vyhlídka - Karlovy Vary

Přečtěte si také recenzi na ubytování v Hunting Lodge.

Zámek Červená Lhota

Zámek Červená Lhota a jeho romantické okolí láká k návštěvě. Přečtěte si o jeho historii a zjistěte jaké tajemství skrývá. Proč je zámek Červená Lhota – červená? Také se dozvíte, jaké pohádky se na něm natáčely a kde objednat lístky online, abyste nemuseli čekat frontu. Prohlédněte si fotky z jeho okolí a vydejte se s celou rodinou na výlet.

Foto zde - Zámek Červená Lhota

Zámek Dobříš a retro muzeum

Navštivte zámek Dobříš, Francouzský park a muzeum hraček Dobříš ve Středočeském kraji.  Projděte se parkem a prohlédněte si rokokový zámek Dobříš, který byl rekonstruován v druhé polovině 18. století po požáru do současné podoby.

Foto zde - Zámek Dobříš a retro muzeum

Rozhledna Varhošť

Zjistěte, kde rozhlednu Varhošť najdete a vyrazte s rodinou na výlet.

Foto zde - Rozhledna Varhošť u Litoměřic

Milešovka

Přečtěte si článek a zjistěte kudy na Milešovku :).

Foto zde - Hora Milešovka

Tři kříže u Litoměřic

Zjistěte kudy ke Třem křížům :).

Foto zde - Tři kříže u Litoměřic

Zřícenina hradu Blansko – Ústecký kraj

Hledáte kam na výlet s dětmi? Chcete někam, kde si můžete rozdělat ohýnek, opíct si buřtíka a kochat se krásným výhledem? Pak pro vás mám super tip na výlet na zřícenina hradu Blansko.

Foto zde - Zřícenina hradu Blansko

Dubičky, kostel sv. Barbory a výhled z Dubického kopce

Tip kam zajít do přírody v Ústeckém kraji. Výlet do Dubic, ale známější jsou pod zdrobnělinou Dubičky. Úžasný výhled je nejen od kostela sv. Barbory. V článku Dubičky, kostel sv. Barbory a výhled z Dubického kopce zjistíte více.

Foto zde - Dubičky, kostel sv. Barbory a výhled z Dubického kopce

Hrad Kokořín

V článku kudy na hrad Kokořín najdete informace o prohlídkových trasách, cestě i informace pro koho je vhodná cesta na věž a pro koho méně.

Foto zde - Hrad Kokořín a výhled z věže