Apartmány Za branou v Kutné Hoře nabízí stylové ubytování v historické části města

Foto: apartmány Za branou

Navštívili jsme apartmány Za branou v Kutné Hoře. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, proč se zrovna zde ubytovat. Kromě stylového ubytování v historické části Kutné Hory na vás čeká okolí plné zajímavých výletů. Jaké jsou tedy naše dojmy z ubytování a pro koho je ideální?

Apartmány Za branou – vybavení a pohodlí

Apartmány Za branou nabízí víc než jen ubytování. Můžete se na chvilku přenést do historie a zkusit si (i když ne tak úplně), jak se žilo dříve. Nicméně se nemusíte bát, že byste si museli shánět dřevo na zátop a vařit na staré plotně, ale proč ne. Nicméně tyto apartmány jsou samozřejmě přizpůsobeny aktuálnímu bytí a nabízí kromě standardního vybavení, také elektrický sporák, topí se plynem a k dispozici je také wifi, která šlape jak hodinky.

Fotografie: kuchyňka

S TV na pokoji ovšem nepočítejte. Nicméně proč na dovolené koukat na televizi. V Kutné Hoře je velké vyžití, a i v nedalekém Kolíně a okolí se rozhodně nudit nebudete. O tom ale až později. My byly ubytované v apartmánu č. 2. Ostatní pokoje hodnotit nemůžeme. Našli jsme v něm vše, co jsme k přežití potřebovaly.

Vybavení apartmánu:

  • Vybavený kuchyňský kout
  • Sprcha s ručníky i sprchovým gelem – WC
  • Wifi
  • Manželská postel
  • Oddělená další rozkládací postel v kuchyni
  • Kuchyňský stůl
  • Příbory, hrnce, pánev, hrníčky, skleničky, jar
  • Knihy, karty na vykládání budoucnosti nebo si můžete zahrát mariáš

Fotografie: ložnice

Při příjezdu klíče byly připraveny ve schránce dle domluvy a parkování je možné před apartmány. Na auto uvidíte. Pokud máte rádi klidné a bezpečné prostředí se stylovými doplňky, pak jsou tyto apartmány určené přímo pro vás.

Výlety v okolí

Kutná Hora je proslulá především kostely a chrámy. Nejznámější asi bude kostel Všech svatých s kostnicí kam každoročně jezdí mnoho a mnoho návštěvníků. Uvnitř najdete pyramidy z kostí, lustr z lidských kostí atd. Rozhodně doporučujeme navštívit a zajet si na výlet. Vstupenku ovšem nekoupíte v Kostnici, ale v informačním centru pár metrů od ní. Vstupenku si můžete zakoupit i do chrámu sv. Barbory a do katedrály Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele. Po zakoupení vstupenky budete mít všude dveře otevřené. Hned vedle informačního centra je stánek se suvenýry a kousek od něj Muzeum Lega. V případě špatného počasí můžete zaběhnout i tam a stejně jako my, se na chvilku zahřát a s dětmi si pohrát s legem. V okolí ovšem najdete také rozhledny, pro ty, kdo mají rádi procházky přírodou a vyžití tak zde najde skutečně každý.

Fotografie: před vchodem Kostnice

Ubytování vřele doporučujeme, nám se skutečně líbilo. Jediné, co by šlo možná vylepšit je pohodlí druhé pohovky, která je v kuchyni. Tam bylo nutné si ji trochu vystlat, aby záda netrpěla. Jinak, ale vše naprosto v pořádku a dáváme palec hore.

1 trackback / pingback

  1. Kostel Všech svatých v Sedlci u Kutné Hory

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..