Recenze na ubytování v Hunting Lodge Vítkov a výlety v okolí

Fotografie: Recenze na ubytování v Hunting Lodge Vítkov a výlety v okolí

Navštívili jsme ubytování Hunting Lodge Vítkov a jeho okolí. Hledáte dovolenou a ubytování v Čechách, poblíž Karlových Varů, ale nechcete být přímo v centru města a preferujete spíše klidné místo bez velkého ruchu? Nebo jedete pracovně do Sokolova a potřebujete pohodlné ubytování a klid na práci? Připravili jsme recenzi na ubytování v Hunting Lodge a tipy na výlety v okolí. V naší fotogalerii najdete více fotografií a to nejen ubytování, ale také výletů v okolí.

Ubytování v Hunting Lodge Vítkov na kraji slavkovského lesa

Ubytování v Hunting Lodge Vítkov se nachází v klidném prostředí ve Slavkovském lese, v obci Hrušková nedaleko Karlových Varů (21 km), Františkových Lázní (32 km) a Mariánských Lázní (35 km).

Prostředí je velmi klidné a vhodné pro rodiny. V případě, že jedete autem, zdarma ho můžete zaparkovat na malém parkovišti před hotelem, který ze všech stran obklopuje les.

Pokoje v Hunting Lodge – vyberte si s balkónem či bez

Pokoje v Hunting Lodge jsou velmi útulné. Velikost pokoje se odvíjí od toho, který si objednáte. Na výběr máte menší pokoje nebo větší s balkonem. Ten doporučujeme. Pokoje jsou velmi útulné a budete si připadat jako na zámku, díky nábytku z masivu. Úklid pokojů probíhá každý den. Wifi je zdarma v celém objektu.

Stravování v Hunting lodge

Doobjednat si můžete také jídlo, snídaně, obědy i večeře, nebo využít tamní kuchyni, která je opravdu pestrá a vyzkoušet můžete i zvěřinu a jiné speciality. K snídani je v nabídce pečivo, káva, čaj, džus, vajíčka, v případě, že budete mít zájem o něco dalšího, stačí se domluvit s personálem den předem.

Výlety v okolí ubytování – hrad Loket, jezero Michal, Karlovy Vary

Vše je blízko a ať už milujete procházky lesem nebo historii, přijdete si na své. Můžete se podívat na hrad Loket, který je ve vzdálenosti 20 min. autem. V horkých dnech určitě přivítáte jezero s písečnou pláží s názvem Michal. Toto jezero je ve vzdálenosti 3 min. autem od ubytování. Nabízí nejen koupání, ale i různé vodní aktivity, jako jsou šlapadla, tobogány a mnoho dalšího. A nesmíme zapomenout ani na lázeňské město Karlovy Vary, které stojí za prohlídku.

My jsme si zde dovolenou skvěle užili a doporučujeme všem, kteří mají rádi menší ubytovací jednotky s dobrým jídlem a klidným prostředím.

Recenzi napsala: Marie Füsselová

1 trackback / pingback

  1. Navštivte hrad Loket, naskočí vám husí kůže z tamní dobové mučírny

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..